Ajuntament de Sant Vicenš de Montalt

Cercar
Facebook
Twitter
RSS
Botˇ que mostra/amaga men˙ superior
 
Botˇ que mostra/amaga men˙ lateral
Adreces d'E-mail de contacte

Alcalde i regidor de Gestiˇ Econ˛mica, Atenciˇ al CiutadÓ, Comunicaciˇ i Protocol: alcaldia@svmontalt.cat
Protocol: protocol@svmontalt.cat
└rea de Comunicaciˇ i Premsa; comunicacio@svmontalt.cat
RÓdio Municipal: radiosvm@svmontalt.cat

Oficina d'Atenciˇ al CiutadÓ:
└rea de Padrˇ d┤Habitants i EstadÝstica: padrohabitants@svmontalt.cat
Administrativa:oficines@svmontalt.cat
Auxilar administrativa:ajuntament@svmontalt.cat
Auxiliar administrativa: sbuch@svmontalt.cat
Seveis de recollida de mobles vells i andr˛mines: jrabat@svmontalt.cat

Jutjat de Pau: jutjat@svmontalt.cat

Secretari-interventor de l┤Ajuntament: ortizaf@svmontalt.cat
TAG de Secretaria: secretaria@svmontalt.cat
Tresorer de l'Ajuntament: tresoreria@svmontalt.cat
Administrativa de Tresoreria i Comptabilitat: comptabilitat@svmontalt.cat
Administratiu de Tresoreria i Comptabilitat: homer2@svmontalt.cat
Oficina de Gestiˇ TributÓria: orgt.st.vicensm@diba.cat

Regidor de Benestar Social i Noves Tecnologies: jsandoval@svmontalt.cat
Departament d'InformÓtica: informatica@svmontalt.cat
Treballadora social: eamores@svmontalt.cat
Educadora social: ncoma@svmontalt.cat
Psic˛loga: mhurtado@svmontalt.cat
Treballadora familiar: cescalada@svmontalt.cat
Treballadora familiar: rtrujillo@svmontalt.cat

Regidor d'Urbanisme: emiralles@svmontalt.cat
T.A.G. d┤Urbanisme: urbanisme@svmontalt.cat
Arquitecte: mpujolf@svmontalt.cat
Enginyer:
Arquitecte tŔcnic: aparellador@svmontalt.cat
TŔcnic d┤Obres i Serveis: jmgelonch@svmontalt.cat
Administrativa d┤Urbanisme: obres@svmontalt.cat
Recepcionista d'Urbanisme: xalonso@svmontalt.cat

Regidor de Cultura, Governaciˇ, Mobilitat, Participaciˇ Ciutadana i Recursos Humans: aclofent@svmontalt.cat
Policia Local: policia@svmontalt.cat
Caporal-cap Policia Local:jbellonch@svmontalt.cat
Cap de Mobilitat: jbuch@svmontalt.cat
Auxiliar administrativa OAC Policia Local: ltorres@svmontalt.cat

Auxiliar tŔcnic de Cultura: cultura@svmontalt.cat
Centre CÝvic El Gorg: centrecivic@svmontalt.cat
Dinamitzadora de Centre CÝvic: smonteagudo@svmontalt.cat

Auxiliar administrativa de Participaciˇ Ciutadana: participacio@svmontalt.cat

Regidora d'Ensenyament i Sanitat, Salut P˙blica i Consum: mallgrimal@svmontalt.cat
Auxiliar administrativa d'Ensenyament, Sanitat, Salut P˙blica i Consum: mvillagrasa@svmontalt.cat
Biblioteca Municipal “La Muntala”: b.st.vicensm@diba.cat
Escola Bressol Municipal “Els Garrofers”: bressol@svmontalt.cat
Escola de M˙sica Municipal “L┤Oriola”: oriola@svmontalt.cat

Regidor d┤Esports, Medi Ambient i Obres i Serveis: rsubiron@svmontalt.cat
Cap de la Brigada Municipal: serveismunicipals@svmontalt.cat
Administrativa d'Obres i Serveis:

TŔcnic d┤Esports: sortega@svmontalt.cat

Regidora de Joventut, Promociˇ Econ˛mica, Comerš i Turisme: eduranf@svmontalt.cat
TŔcnica d'Ocupaciˇ: promocioeconomica@svmontalt.cat
Auxiliar administrativa de Promociˇ Econ˛mica, Comerš i Turisme: mjcucurull@svmontalt.cat
Dinamitzador/a Espai Jove "El Cau": joventut@svmontalt.cat

OAC DE L'AJUNTAMENT
C/ Sant Antoni, 13 - 08394 Sant Vicenš de Montalt
^