X
Santvi Market Tropical 2022
Botó que mostra/amaga menú superior
Botó que mostra/amaga menú lateral
Adreces d'E-mail de contacte

Alcalde i regidor de Comunicació, Urbanisme i Protocol: alcaldia@svmontalt.cat
Protocol: protocol@svmontalt.cat
Àrea de Comunicació i Premsa; comunicacio@svmontalt.cat
Ràdio Municipal: radiosvm@svmontalt.cat

Oficina d'Atenció al Ciutadà:
Àrea de Padró d´Habitants i Estadística: padrohabitants@svmontalt.cat
Atenció Ciutadana:oficines@svmontalt.cat
Seveis de recollida de mobles vells i andròmines: jrabat@svmontalt.cat

Jutjat de Pau: jutjat@svmontalt.cat

Secretària accidental de l'Ajuntament: secretaria@svmontalt.cat
Tresorer de l'Ajuntament: tresoreria@svmontalt.cat
Administrativa de Tresoreria i Comptabilitat: comptabilitat@svmontalt.cat
Interventor de l'Ajuntament: intervencio@svmontalt.cat
Oficina de Gestió Tributària: orgt.st.vicensm@diba.cat
Departament d'Informàtica: informatica@svmontalt.cat
Treballadora social: eamores@svmontalt.cat
Educadora social: ncoma@svmontalt.cat
Psicòloga: mhurtado@svmontalt.cat
Treballadora familiar: cescalada@svmontalt.cat
Treballadora familiar: rtrujillo@svmontalt.cat

Tècnica Aux. d'Urbanisme: obres@svmontalt.cat
Arquitecte: maluqueran@svmontalt.cat
Enginyer: palatvj@svmontalt.cat
Arquitecte tècnic: aparellador@svmontalt.cat
Tècnic d´Obres i Serveis: jmgelonch@svmontalt.cat
Recepcionista d'Urbanisme: xalonso@svmontalt.cat

Policia Local: policia@svmontalt.cat
Caporal-cap Policia Local:jbellonch@svmontalt.cat
Auxiliars administratives Policia Local: mgonzalez@svmontalt.cat i graupc@svmontalt.cat

Auxiliar tècnic de Cultura: cultura@svmontalt.cat
Centre Cívic El Gorg: centrecivic@svmontalt.cat
Participació Ciutadana: participacio@svmontalt.cat

Ensenyament, Sanitat, Salut Pública i Consum: mvillagrasa@svmontalt.cat
Biblioteca Municipal “La Muntala”: b.st.vicensm@diba.cat
Escola Bressol Municipal “Els Garrofers”: bressol@svmontalt.cat
Escola de Música Municipal “L´Oriola”: oriola@svmontalt.cat

Cap de la Brigada Municipal: serveismunicipals@svmontalt.cat
Administrativa d'Obres i Serveis: manteniments@svmontalt.cat

Tècnic d'Esports: sortega@svmontalt.cat

Tècnic d'Ocupació: promocioeconomica@svmontalt.cat
Promoció Econòmica, Comerç i Turisme: mjcucurull@svmontalt.cat
Espai Jove "El Cau": joventut@svmontalt.cat

OAC DE L'AJUNTAMENT

C/ Sant Antoni, 13 - 08394 Sant Vicenç de Montalt

^